МОНТАЖ ДОМОФОНІВ

ЦІНИ ПІСЛЯ ВИЇЗДУ СПЕЦІАЛІСТА

Головна Послуги / Монтаж домофонів

Українська | Русский


ЕТАПИ ВСТАНОВЛЕННЯ ДОМОФОНУ


Перед монтажем такого апарату рідко розробляється проект, тому найчастіше установка домофона починається під час першого візиту майстра на об'єкт і включає наступні етапи:
Визначення місця установки. Виклична панель завжди монтується біля входу на об'єкт, а абонентське пристрій може розташовуватися в будь-якому зручному місці всередині будівлі або приміщення. У великих приватних будинках нерідко використовується два внутрішніх блоку для зручності мешканців.

Прокладка кабелю. Для живлення всіх елементів до місць їх установки підводиться електричний провід (220 В). Виклична панель з'єднується з абонентським блоком за допомогою 5-жильного сигнального кабелю. При наявності електромагнітного або електромеханічного замка на двері необхідно також передбачити провід для його приєднання до комплексу.

Підключення елементів пристрою. Воно здійснюється у відповідності зі схемою, яка входить в комплект постачання обладнання.

Кріплення складових частин апарату. Установка домофона з камерою, вбудованою в зовнішню панель, передбачає монтаж останньої під кутом відносно стіни, щоб об'єктив був спрямований у бік відвідувача. Абонентський блок, як правило, має кронштейн для кріплення, який прикручується до стіни в будь-якому зручному місці.


ПОРЯДОК МОНТАЖУ ПІД'ЇЗНОГО ДОМОФОНА


Якщо змонтувати індивідуальний апарат при наявності певних знань можна і самостійно, то установка під'їзного домофона під силу тільки профільного фахівця. Сам монтаж компонентів системи практично не відрізняється від вищеописаного, вся складність полягає в приєднанні абонентів.

Більш простий, але дорогий цифровий комплекс передбачає прокладку двожильного проводу, до якого абонентські блоки підключаються паралельно. Останні кодуються в залежності від номера квартири шляхом установки перемичок на платі. Головний недолік такої системи – вихід з ладу цілого комплексу при поломці або неправильному підключенні однієї трубки.

Координатна схема підключення абонентів набагато більш дешева і поширена, ніж цифрова, проте вона потребує значних трудовитрат. Установка домофона, ціна якого може відрізнятися в залежності від моделі, що передбачає пряме підключення трубок до вбудованого або додаткового комутатора. Завдяки такій схемі поломка одного абонентського блоку не позначається на роботі всієї системи.